Vyberte stranu
Volám sa Jozef Plančár. Patrím medzi tých pár šťastlivcov, pre ktorých je práca aj celoživotným koníčkom… Snažím sa o to, aby to bolo viditeľné aj z mojich kameramanských výsledkov. Už od detstva ma fascinovali pohyblivé obrázky a rôzne príbehy, ktoré sa odohrávali na filmovom plátne alebo televíznej obrazovke.
Profesionálnemu kamerovaniu sa venujem už od roku 1998, takže pri práci zúročujem svoje dlhoročné skúsenosti. Pôsobím predovšetkým ako svadobný kameraman v rámci miest východného Slovenska (Prešov, Košice, Sabinov, Poprad, Bardejov, Humenné, Stará Ľubovňa), ale nie je pre mňa problémom prísť kamkoľvek.
Pracujem aj pre celoštátne televízie. Vždy kladiem dôraz na prepojenie kreativity s profesionalitou. Spoľahlivosť je pre mňa samozrejmosťou.

Odporúčania

 

  positive review  

  Jozef Humeňaj Avatar Jozef Humeňaj
  29. novembra 2013

  positive review  

  Danka Perecárová Avatar Danka Perecárová
  2. decembra 2013

  positive review  Toto je osoba s veľkým ❤️! Okrem toho, že je náš dobrý priateľ, je úžasný a šikovný kameraman, ktorý do svojej práce dá všetko a ktorý pre svoju prácu a pre spokojnosť svojich zákazníkov spraví maximum. Vďaka nemu sa náš svadobný deň stal nezabudnuteľným. Jeho promptná a ústretová komunikácia ohúri snáď každého. Jeho profesionálny prístup a snaha vykúzliť i z maličkostí dokonalosť je očarujúca. Dokončené zábery a ich kvalita 👌Poradí, pomôže... ... A PRETO HO ODPORÚČAME VŠETKÝMI 20! 👌 (a určite toto nie je ani zďaleka naša posledná spolupráca s ním!! 🥰)

  Nikola Žáková Munková Avatar Nikola Žáková Munková
  28. januára 2021