LOADING

ĽH Verbunk - Šumne dzifče, Žitko už dozrelo

Bol som oslovený  k natočeniu sprievodného klipu ku krstu nového CD -Idze verbung idze. V týchto piesňach sa tradičný ľudový folklór dostáva do známosti okolitému svetu. V nahrávacom štúdiu to chlapcom išlo od ruky a som rád že som mohol prispieť k zviditeľneniu ĽH-Verbung :)

Svadba Janka & Erik

Čarokrásne doliny,hory pri hraniciach s Poľskom tvorili kulisy romantickej prechádzky Janky a Erika, ktorá bola okorenená pravou zábavou v sále-PKO Prešov.Svadba bola neopísateľným zážitkom pre hostí zo ženíchovej strany, ktorí docestovali z Holandska.Prvý tanec bol zo strany mladomanželov prekvapením , kde humorným ,elegantným spôsobom zatancovali na remix piesní samozrejme zožali veľký úspech.

Svadba Lucia a Matúš

Svadba sa konala v luxusnom hoteli Bankov pár kilometrov od Košíc v príjemnom prostredí s ešte príjemnejšími ľuďmi s ktorými som mal pocit že patrím do rodiny. Skvelá párty  plná smiechu, zábavy a pravej luxusno východniarkej atmosféry.

Backstage z fotenia Jano Jasensky

Backstage z fotenia s nádychom francúzkého štýlu Vás na chvíľu zavedie do Paríža- vypovedá o živote,o móde o práci fotografa s touto tématikou.

Svadba Vladimíra & Pavol

Romantická svadba Vladimíry a Pavla s nádychom luxusu v krásnom prostredí Vysokých Tatier v Grand Hoteli Praha. Samotný exteriér aj interiér, kde sa odohrávala svadobná hostina, poskytujú priestor pre natočenie atraktívnych video záberov. Svadobný videoklip je výsledkom viackamerového HD záznamu a dôkladnej postprodukčnej práce v štúdiu. Hudobné ozvučenie videoklipu si vybrali mladomanželia.

Svadba Janka & Peter

Svadobná hostina Janky a Petra sa odohrávala v historickej budove PKO Prešov. Jedinečnosť tohto priestoru naplno podporila neopakovateľnú svadobnú atmosféru. Cieľom svadobného videoklipu bolo zachytiť túto harmóniu historického a svadobného. Mladomanželia nechali tentokrát výber hudby na nás.

Svadba Lucia & René

Svadobný videoklip trochu inak. Tak to je presne to, čo vystihuje Nevesta Lucia má pochopenie pre záľubu svojho manžela v driftovaní a rýchlych autách. Tak vznikol originálny svadobný videoklip s netypickou tematikou, ktorá však najlepšie vystihuje Reného lásku k manželke aj autám. Kamerovanie si vyžadovalo samozrejme kvalitné ozvučenie a prácu s viacerými kamerami.

Svadba Erika & Marcel

Erika a Marcel dvaja veľmi príjemný ľudia s ktorými som mal možnosť cestovať niekoľko hodín za peknými obrázkami do Rakúska a byť súčasťou ich veľkého kroku do života plného nehy, lásky romantických pohľadov, lebo práve oni taký boli.

Svadba Simona & Peter

Ja še zbešním......citujem slová  jedného z hosťujúcej známej skupiny Drišľak, ktorá to na svadbe sympatického páru Simony, Petra a ich roztomilej dcérky roztočili. Pravý východniarsky humor a zábava  boli číslom jeden. Neopísatelné zážitky si z tejto svadby vo vranovskom okrese odnášali nielen hostia ale aj naše kamery. :) 

Svadba Michaela & Lukáš

 Mladí ľudia plný energie, ochotní ísť vytvoriť klip plný moderných prvkov,strhujúcej  hudby, dych vyražajúcich situácií, tak to bolo pre mňa výzvou. Penzión Driečna praskala vo švíkoch pod chutným jedlom, zabavajúcimi sa ľuďmi, v ktorej sa odohrávala tá najbláznivejšia svadba.  Kameramani mali plné ruky práce, od skvelých obrázkov nás neodradilo ani upršané počasie, ktoré dotváralo atmosféru vysledného klipu.

Stránky

Copyright © 2019. Štúdio Plančár. All rights reserved